Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme


Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.


Kontaktní formuláře

Při nahrávání/odesílání nové akce na schválení a umístění na web je potřeba brát v úvahu využití e-mailové adresy odesílatele pro účely odpovědi. Po schválení následně odesílatel souhlasí s umístěním/zveřejněním odeslané události na web https://plakatyakci.cz


Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.


S kým sdílíme vaše údaje

Vaše údaje odeslané pomocí kontaktních formulářů slouží pouze pro účely komunikace správce webu.


Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.


Vaše kontaktní údaje

Petr Lorenc
SNP 853, 500 03 Hradec Králové

Mobil: 777 853 966
Email: podnikamvhk@seznam.cz
Bankovní spojení: 670100-2209354036/6210
IČO: 72880601 (Veden v živnostenském rejstříku MM HK)